איך לבחור רהיטים לדירה שעברה שיפוץ?

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנשים שעורכים שיפוץ בדירתם, לרוב מצויים בתוך סערת רגשות. מצד אחד הם מאוד מתלהבים לראות כיצד חלומות עוטים צבע, צורה, גובה ומידה, אך מצד שני הם חוששים שהתוצאה לא תספק אותם. מכאן שללא ספק מרגש ומלחיץ לשפץ דירה, אך כאשר השיפוץ בשלבים הסופיים, ניתן להתרגש ולעבור לשלב הבא, ופה בחירת רהיטים נכנסת לתמונה.

פינת ישיבה

טרם ניגע בבחירה של תמונות, תאורה ופריטי נוי משלימים, נתחיל מאחת ההחלטות היותר חשובות, נעצור לבחון כיצד בוחרים פינת ישיבה, במיוחד אם המקום המיועד אינו מאוד גדול. ובכן יש לא מעט אופציות, אך ההמלצה הרווחת היא להתמקד בקטגוריה של ספות פינתיות, וזאת כי ספות מסוג זה מנצלות באופן חכם את המקום הפנוי ואף מייצרות אינטראקציה ייחודית לצד תחימה רצויה. בנוסף, ספה פינתית מציעה כמות נאה של מקומות ישיבה ובו זמנית משאירה הרבה מרחב פנוי. מכאן התחושה שמקבלים מדמה תנועתיות במרחב ומעניקה חמימות משפחית נעימה ומזמינה.

שיעורי בית

לקראת שיפוץ הדירה אנשים מקדישים מחשבה רבה, פונים למגוון אנשי מקצוע ואף מתייעצים עם מעצבי פנים. אי לכך גם כאשר עומדים לבחור לדירה רהיטים יש להשקיע מחשבה ואף להתייעץ עם מעצב פנים, וזאת כי לפריטים המשלימים יש השפעה רבה על סך התוצאה. עם זאת, אם מבקשים לקצר הליכים (ואף לקזז בעלויות), ניתן לפנות אל מספר חנויות ריהוט שמחזיקות במגוון נרחב. מכאן שניתן לקבל השראה, להיחשף בפעם אחת למגוון גדול, וחשוב מכול להיעזר בייעוץ מקצועי, וזאת כי חנות שמתמחה בריהוט איכותי גם מחזיקה אנשי מקצוע בעלי הבנה מקיפה בתחום.

מה שומרים ומה זורקים

אנשים אינם ממהרים להחליף ריהוט, אך כאשר הדירה עוברת שיפוץ, הם בעצם זוכים בהזדמנות נהדרת לרענן את כלל המראה, ועל כן הרבה פעמים אנשים מחברים בין שיפוץ לריהוט מחדש. עם זאת, כיוון שרכישה של ריהוט עשויה להיות יקרה, יש להקציב לכך סכום ייעודי מעלות השיפוץ ובהתאם לקבל החלטות. באופן שכזה הרבה יותר קל להתנהל חכם, לא לחרוג מתקציב השיפוץ ואף לחוש בנוח לרכוש גם הדום חדש לפינת הישיבה וגם קונסולה למבואת הכניסה.

צבעים ומרקמים

כיוון שעיצוב מהווה שפה שאמורה להיות הרמונית (גם אם היא נועזת וייחודית), נציין שמומלץ להתייחס לבחירת הריהוט עוד בשלב השיפוץ. כך למשל אם יודעים שעומדים לרכוש ספה כחולה, מוטב להתאים את גוון הקיר, ואם יודעים שעומדים לרכוש מזנון רחב וארוך, הרי שיש למקם נכונה את קיר הגבס שתוחם את פינת הישיבה. נוסף לכך, בתום השיפוץ עצרו לבחון מרקמים וגוונים, ובהתאם אליהם קבלו החלטות עיצוביות, כאשר לכל אורך הדרך ראוי לעצור ולבחון האם מבקשים לשמור על אותו קו עיצובי, לעלות את הטון, או ליצור שקט. מסקנה? גוון מחזיק בכוח רב – התחשבו בכך בעת בחירה!

אלמנטים משלימים

אין כמו לבחור אלמנטים משלימים. דירה ללא תמונה, עציץ, או פריטי נוי משולה לדירה חסרת נשמה, ועל כן חשוב ביותר להשלים את העיצוב עם נגיעה אישית, ופה מומלץ להתחבר לאני הפנימי שלכם. כיצד עושים זאת? מגיעים לחנויות, פותחים אתרים מקוונים ומתחילים להתאים בין הפריט למיקום, בין המדף ליעד ובין צבע למינון. עיצוב אומר עליכם הרבה ומשפיע על התחושה הכללית – השקיעו בכך ותיהנו מהתהליך!

רהיטים לדירה

שתפו:

צרו קשר

השאירו פרטים בסיסיים ואנו נשוב אליכם עם כל המידע

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בסיסיים ונציג מטעמינו יצור איתכם קשר