שיפוץ משרדים

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

האם ניתן לשפץ את המשרד ולהמשיך לעבוד?

שיפוץ משרד מצריך חברה המתמחה בשיפוץ משרדים ולא כל שיפוצניק ידע לתת מענה. אמנם העבודות  עבודות המתבצעות על ידי בעלי המקצוע בתחומם, אבל התכנון והבנת הצורך הייעודי למשרדים ובתי עסק אינם דומים לצרכים ואופן העבודה המתאים לשיפוץ דירה או בית מגורים.

הקפדה על הפרטים בתכנון ועיצוב סביבת עבודה

שיפוץ משרד הוא עניין מורכב ומאתגר הן ברמה העיצובית והן ברמה הביצועית. המשרד הוא בית עסק הנועד להעניק סביבת עבודה נוחה ואפקטיבית לעובדי הארגון ולהסביר פנים ללקוחותיו,לספקים.

כל פרט ופרט, החל ממבואת הכניסה,הדלת, התאורה, הריהוט, החלונות, פתרונות האחסון, עמדות המחשב- לכל אלה אמירה והשפעה על הדרך בה הלקוח יתפוס את העסק שלכם. משום כך, לפני שיוצאים אל השלב הביצועי, יש להשקיע מחשבה לפני הכל באמירה הרצויה שלכם כלפי לקוחותיכם ומכאן לצאת אל שלב התכנון. לכן מומלץ מאוד אף חובה שכל תהליך התכנון והעיצוב התבצע ע”י אדריכל

שיפוץ המשרד עם "שיינר חנוך ניהול וביצוע פרויקטים".

חברת “שיינר בינוי וניהול פרויקטים”  מתמחה מעל חמש עשרה שנים  בבניה ושיפוץ  במגזר העסקי. אנחנו יודעים להעניק  מענה מקצועי, ותכניות עבודה המותאמות במיוחד לעסקים. שיפוץ משרדים  ניתן לבצע בשעות הלילה,לאחר שעות הפעילות המשרדית, בשלבי עבודה מסודרים שיאפשרו לכם הגעה בכל בוקר למשרד נקי ומוכן לעבודה, גם בעיצומו של תהליך השיפוץ”

אדריכל מקצועי מתכנן ומלווה כל תהליך שיפוץ בחברת שיינר יחד עם עבודה איכותית ומוקפדת, חומרי גלם מובחרים ואנשי מקצוע מנוסים מן השורה הראשונה, הם עקרונות הבסיס של חברתנו. חנוך שיינר, המייסד והבעלים- אחראי באופן אישי לבצוע כל עבודה ורואה בלקוחותיו בני משפחה, ומתייחס לכל בית או משרד שלקח תחת אחריותו- כשלו

 

לקוחות עסקיים מספרים

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: