עבודות גבס

בשנים האחרונות עבודות הגבס קיבלו מקום מכובד בלא מעט בתים פרטיים ובתי עסק. נדמה שרבים הבינו את מכלול היתרונות הטמונים בעבודות הללו, כך ששיפוצים באמצעות גבס, ובייחוד בירושלים, הפכו לטרנד נפוץ שצובר תאוצה משנה לשנה.

עבודות גבס מתאימות לכל סוגי החללים. בבתים פרטיים ובמתחמי עסקים למשל, ניתן לבנות קירות ומחיצות באמצעות גבס, שכן, קיימים סוגי לוחות גבס שונים המיועדים לשימושים שונים. נוסף לכך, בסלון הביתי ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים, כדוגמת נישה לטלוויזיה, כוורות אחסון ועוד. מלבד זאת, ניתן לשלב את עבודות הגבס בחדר השינה ואפילו במטבח.

מעוניינים בעבודות גבס? 

יתרונות מול חסרונות בעבודות גבס

יתרונות

לעבודה עם גבס יש כמה וכמה יתרונות בולטים, בזכותם רבים בוחרים לשלב בתהליך השיפוצים עבודות גבס שונות. עבודות גבס מאפשרות ללא מעט אנשים ליצור את העיצובים והשיפוצים האידיאליים ביותר בעבורם בעלות נמוכה יותר מאשר השימוש בחומרי בנייה אחרים. נוסף לכך, מדובר בחומר גמיש, קל ונוח לעבודה, שמאפשר לבעל המקצוע לעבוד במהירות מבלי להתפשר על איכות השיפוץ כמו גם להעניק לאלמנט רמת גימור מדויקת וגבוהה במיוחד. אם לא די בכך,  יש אינסוף אפשרויות לעבודות גבס, ומבחר רחב של אלמנטים ועיצובים שניתן ליצור. כמו כן, בנייה ועיצובי גבס נחשבים לפונקציונליים במיוחד, לא רק שהם עשויים לחסוך רכישת ריהוט חדש (בניית נישה לטלוויזיה, מדפי גבס וכו’), אלא גם תורמים לעיצוב ונראות הבית, דוגמה בולטת היא הנמכת תקרה או יצירת קרניז בכדי להסתיר תשתיות או להסוות את מזגן. בירושלים למשל, המאופיינת בקור הייחודי לה, רבים מבקשים לבצע עבודות גבס למזגן מיני מרכזי, כך ניתן לחמם את הבית באופן המיטבי. אגב, למקרה שחששתם, ניתן לבודד קירות גבס באמצעות צמר סלעים ולשמור על טמפרטורה אידיאלית.

חסרונות

ומה לגבי החסרונות? ובכן, כמו לכל דבר, גם לעבודות הגבס יש חסרונות. אחד החסרונות הבולטים הוא המשקל שעבודות הגבס יכולות לשאת, שכן בטרם הבנייה והשיפוץ, יש להבין את כמות המשקל שתונח על האלמנט ולתכנן את הבנייה בהתאם (למשל אם מדובר בנישה לטלוויזיה, ניתן לחזק את האלמנט באמצעות שלד פלדה שיונח מתחת לגבס). כמו כן, לוחות גבס אינם עמידים למים באופן אבסולוטי, אך חשוב לציין שכיום קיימים סוגי גבס שונים, ביניהם הגבס הירוק, שמתאים לחללים רטובים ולחים. יתרה מזאת, רבים נוטים לחשוב שקירות גבס אינם מבודדים רעשים, אך גם במקרה זה יש פתרון, שהרי ניתן לבודד את לוחות הגבס באמצעות חומר בידוד או לחלופין, להכפיל את הקיר וליצור בידוד טוב יותר.

כפי שוודאי שמתם לב, לעבודות הגבס יש מגוון רחב של יתרונות, ולמרות שניתן למנות גם כמה חסרונות, הרי שלכולם יש פתרון ריאלי ובר ביצוע.

כיצד לבחון עבודות גבס?

ביצוע עבודות גבס אינו דבר של מה בכך, בטרם תחילת העבודה יש לתכנן את התהליך ולוודא שהאלמנט עומד בתקנים כמו גם יהיה עמיד ויציב לאורך זמן. איש מקצוע איכותי יתכנן בקפידה את העבודה, תוך שהוא ממלא את בקשת הלקוח על הצד הטוב ביותר. חלק מתכנון התהליך יכלול כמובן את לוח הגבס האידיאלי ביותר לעבודה (וורוד, ירוק וכו’) כמו גם את יתר חומרי הגלם הנחוצים (איכות, בעלי תו תקן וכו’). אין ספק שאתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון על מנת שיסייע לכם לשפץ את החלל באופן איכותי ובטיחותי, תוך בניית אלמנטים עמידים ויציבים.

למה לבחור בשיינר לעבודות גבס?

לחברת שיינר יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום, ומלבד זאת, אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום הבינוי והשיפוץ. אנו מקפידים על תהליכי עבודה מסודרים, ועל כן, כל פרויקט מתחיל בפגישה אישית במטרה להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן, תוך מתן תשומת לב לכל צרכי הלקוחות, הבקשות והרצונות, ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים.

לחנוך שיינר, מייסד החברה וקבלן מפתח מוסמך, יש תיק עבודות עשיר, עם מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבינוי והשיפוץ. לצדו יש צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב, זאת כדי לספק לכם שירות מקצועי ללא פשרות.


אילו עבודות גבס אנחנו מבצעים?

 בין מכלול עבודות השיפוצים, אנו מבצעים כמה וכמה עבודות גבס:
  • עבודות גבס בסלון הכוללות קרניז מעוצב מגבס, נישות ייעודיות, עבודות גבס לטלוויזיה, מחיצות ועוד.
  • עבודות גבס בתקרה, לרבות תקרה צפה שמלבד היותה דקורטיבית וייחודית, מהווה אלמנט פונקציונלי במיוחד. כמו כן, אנו מבצעים עבודות גבס להנמכת תקרה.
  • עבודות גבס במטבח.
  • עבודות גבס למזגנים, לרבות עבודות גבס למזגן מיני מרכזי.
  • עבודות גבס בחדר שינה.
  • עיצוב בגבס הכולל שלל סגנונות בהתאם לבקשת הלקוח.

לסיכום, עבודות גבס יעניקו לכם לא מעט יתרונות ויאפשרו לכם לבנות ולשפץ את החלל הרצוי על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם להפוך את דירתכם לבית שעליו תמיד חלמתם ואת העסק לחלל עבודה פונקציונלי, יעיל ומעוצב.