שיפוץ דירה

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מה תפקיד קבלן השיפוצים בשיפוץ דירה או בית פרטי?

בשיפוץ דירה או בית, קבלן השיפוצים לוקח את כל המרכיבים של השיפוץ דירה או הבית. החלומות, הצרכים והאילוצים הטכניים לידי תוכנית עבודה מוגמרת, עולה על הבעיות הצפויות מבעוד מועד מציף אותם ללקוח ולגורמי המקצוע ומציע פתרונות .לכן המקצועיות של קבלן השיפוצים היא חיונית לתהליך שיפוץ נטול כאבים. בשיפוץ בית ישן או דירה ישנה שהרבה לא ידוע, הניסיון של הקבלן וצוות העובדים הוא חיוני אף יותר.

אודות שיינר שיפוצים

אנחנו חברה קבלנית לבניה ושיפוץ, שיינר חנוך האיש שמוביל אותה תובע מעצמו ומכל גורם שאיתו הוא עובד שלושה תכונות מקצועיות, מחויבות לעבודה והגינות.  אילו התכונות שמאפיינות את כל עובדי החברה, מקצועיים, מסורים ואמינים. 

קבלני משנה 
שיינר חנוך עובד עם קבלני המשנה שהוכיחו בפרויקטים רבים לאורך השנים מקצועיות גבוהה, אדיבות, שירות ועמידה בלוחות זמנים. מלבד ניסיון רב ומקצועיות שיינר חנוך מתאפיין באמינות והגינות וביחסי אנוש מהמעלה הראשונה. תכונות אלה באות לידי ביטוי באנשי המקצוע המצוינים העובדים תחתיו וקבלני המשנה מקצועיים רבים שזמינים לחברה במגוון פרויקטים פרטיים מסחריים וציבוריים.

 

חשוב לדעת לפני שמתחילים את שיפוץ דירה

התפקיד העיקרי שלכם הלקוחות זה לקבל החלטות. אחרי שחשבתם בדקתם וחרשתם את הרשת וחנויות לעיצוב הבית, ראיתם והתרשמתם ואולי לקחתם מעצב, התייעצתם עם קבלנים כדאי מאוד להגיע לפני השיפוץ להחלטה סופית, מה בדיוק משפצים? בשלב הזה ניתן לקבל כבר הצעות מחיר מסדורות ואת סך ההשלכות של השיפוץ.

 

איך אנחנו רואים את שיפוץ הבית או הדירה שלכם?

ביצוע  עבודות חשמל ואינסטלציה רק ע”י בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים ובעלי ניסיון, למנוע פירוק קירות ורצפות עקב נזילות ותקלות חשמל לאחר סיום השיפוץ.

מה לחפש בהצעת מחיר ואיך משווים?

המשפט הנדוש נכון, חשוב להשוות בין תפוחים לתפוחים אם לא ברור לברר ושהכול יהיה רשום.
להיזהר מהצעות מחיר זולות שנובעות מחוסר ניסיון במקרה ה”טוב” או שיטה לקבל את העבודה ולהעמיס עלויות בהמשך.. חפשו הצעות מחיר הוגנות שהתמורה בגינם ברורה.

מה לצפות מהצעת מחיר שלנו?

לקוחות נוטים לחשוב שעקב השירות ברמה מאוד גבוהה שאנחנו נותנים. הצעת מחיר של שיינר חנוך תהייה גבוה מאוד. אבל לא כך הדבר. יש לנו יכולת לתת הצעות מחיר הוגנות בזכות היקפי העבודה שלנו עם ספקים וקבלני משנה. אך בעיקר בזכות המקצועיות שלנו. שקבלן יודע לעמוד בלוח זמנים זה יתרון מובהק לא רק ללקוח אלה גם לקבלן כאשר הוא מתמכר את השיפוץ.

המלצות, לקוחות מספרים..

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: