שיפוץ דירה

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בשנים האחרונות עבודות הגבס קיבלו מקום מכובד בלא מעט בתים פרטיים ובתי עסק. נדמה שרבים הבינו את מכלול היתרונות הטמונים בעבודות הללו, כך ששיפוצים באמצעות גבס, ובייחוד בירושלים, הפכו לטרנד נפוץ שצובר תאוצה משנה לשנה.

עבודות גבס מתאימות לכל סוגי החללים. בבתים פרטיים ובמתחמי עסקים למשל, ניתן לבנות קירות ומחיצות באמצעות גבס, שכן, קיימים סוגי לוחות גבס שונים המיועדים לשימושים שונים. נוסף לכך, בסלון הביתי ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים, כדוגמת נישה לטלוויזיה, כוורות אחסון ועוד. מלבד זאת, ניתן לשלב את עבודות הגבס בחדר השינה ואפילו במטבח.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תמונות מפרויקטים

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

יתרונות

 • עלות נמוכה
 • חומר קל לעבודה 
 • זמן עבודה מהיר
 • בנייה ועיצובי גבס נחשבים לפונקציונליים במיוחד, לא רק שהם עשויים לחסוך רכישת ריהוט חדש (בניית נישה לטלוויזיה, מדפי גבס וכו’), אלא גם תורמים לעיצוב ונראות הבית, דוגמה בולטת היא הנמכת תקרה או יצירת קרניז בכדי להסתיר תשתיות או להסוות את מזגן. בירושלים למשל, המאופיינת בקור הייחודי לה, רבים מבקשים לבצע עבודות גבס למזגן מיני מרכזי, כך ניתן לחמם את הבית באופן המיטבי. אגב, למקרה שחששתם, ניתן לבודד קירות גבס באמצעות צמר סלעים ולשמור על טמפרטורה אידיאלית.

חסרונות

 • יכולת נשיאת משקל ייחסית נמוכה –  (למשל אם מדובר בנישה לטלוויזיה, ניתן לחזק את האלמנט באמצעות שלד פלדה שיונח מתחת לגבס).
 • לוחות גבס אינם עמידים למים באופן אבסולוטי, אך חשוב לציין שכיום קיימים סוגי גבס שונים, ביניהם הגבס הירוק, שמתאים לחללים רטובים ולחים. 
 • בידוד רעשים  – גם במקרה זה יש פתרון, שהרי ניתן לבודד את לוחות הגבס באמצעות חומר בידוד או לחלופין, להכפיל את הקיר וליצור בידוד טוב יותר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

ביצוע עבודות גבס אינו דבר של מה בכך, בטרם תחילת העבודה יש לתכנן את התהליך ולוודא שהאלמנט עומד בתקנים כמו גם יהיה עמיד ויציב לאורך זמן. איש מקצוע איכותי יתכנן בקפידה את העבודה, תוך שהוא ממלא את בקשת הלקוח על הצד הטוב ביותר. חלק מתכנון התהליך יכלול כמובן את לוח הגבס האידיאלי ביותר לעבודה (וורוד, ירוק וכו’) כמו גם את יתר חומרי הגלם הנחוצים (איכות, בעלי תו תקן וכו’). אין ספק שאתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון על מנת שיסייע לכם לשפץ את החלל באופן איכותי ובטיחותי, תוך בניית אלמנטים עמידים ויציבים.

למה לבחור בשיינר לעבודות גבס?

לחברת שיינר יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום, ומלבד זאת, אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום הבינוי והשיפוץ. אנו מקפידים על תהליכי עבודה מסודרים, ועל כן, כל פרויקט מתחיל בפגישה אישית במטרה להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן, תוך מתן תשומת לב לכל צרכי הלקוחות, הבקשות והרצונות, ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים.

אילו עבודות גבס אנחנו מבצעים?

 בין מכלול עבודות השיפוצים, אנו מבצעים כמה וכמה עבודות גבס:

 • עבודות גבס בסלון הכוללות קרניז מעוצב מגבס, נישות ייעודיות, עבודות גבס לטלוויזיה, מחיצות ועוד.
 • עבודות גבס בתקרה, לרבות תקרה צפה שמלבד היותה דקורטיבית וייחודית, מהווה אלמנט פונקציונלי במיוחד. כמו כן, אנו מבצעים עבודות גבס להנמכת תקרה.
 • עבודות גבס במטבח.
 • עבודות גבס למזגנים, לרבות עבודות גבס למזגן מיני מרכזי.
 • עבודות גבס בחדר שינה.
 • עיצוב בגבס הכולל שלל סגנונות בהתאם לבקשת הלקוח.
לסיכום, עבודות גבס יעניקו לכם לא מעט יתרונות ויאפשרו לכם לבנות ולשפץ את החלל הרצוי על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם להפוך את דירתכם לבית שעליו תמיד חלמתם ואת העסק לחלל עבודה פונקציונלי, יעיל ומעוצב.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

שיפוץ דירה

רוצים לעשות שיפוץ? לבנות מחדש?  מעולה! אם רוצים להיות בטוחים שנשארים בגבולות התקציב, שעומדים לצאת מרוצים ושקיימת דמות מקצועית מרכזית שניתן לפנות אליה בכל שאלה ובקשה, אתם בהחלט זקוקים לקבלן שיפוצים!

מה תפקיד קבלן השיפוצים בשיפוץ דירה או בית פרטי?

בשיפוץ כללי של דירה או בית, קבלן השיפוצים לוקח את כל המרכיבים של השיפוץ. החלומות, הצרכים והאילוצים הטכניים לידי תוכנית עבודה מוגמרת, עולה על הבעיות הצפויות מבעוד מועד מציף אותם ללקוח ולגורמי המקצוע ומציע  פתרונות .לכן המקצועיות של קבלן השיפוצים היא חיונית לתהליך שיפוץ נטול כאבים. בשיפוץ בית ישן או דירה ישנה שהרבה לא ידוע, הניסיון של הקבלן וצוות העובדים הוא חיוני אף יותר.

אודות שיינר שיפוצים

אנחנו חברה קבלנית לבניה ושיפוץ, שיינר חנוך האיש שמוביל אותה תובע מעצמו ומכל גורם שאיתו הוא עובד שלושה תכונות מקצועיות, מחויבות לעבודה והגינות.  אילו התכונות שמאפיינות את כל עובדי החברה, מקצועיים, מסורים ואמינים. 

קבלני משנה 
שיינר חנוך עובד עם קבלני המשנה שהוכיחו בפרויקטים רבים לאורך השנים מקצועיות גבוהה, אדיבות, שירות ועמידה בלוחות זמנים. מלבד ניסיון רב ומקצועיות שיינר חנוך מתאפיין באמינות והגינות וביחסי אנוש מהמעלה הראשונה. תכונות אלה באות לידי ביטוי באנשי המקצוע המצוינים העובדים תחתיו וקבלני המשנה מקצועיים רבים שזמינים לחברה במגוון פרויקטים פרטיים מסחריים וציבוריים.

 

חשוב לדעת לפני שמתחילים את השיפוץ

התפקיד העיקרי שלכם הלקוחות זה לקבל החלטות. אחרי שחשבתם בדקתם וחרשתם את הרשת וחנויות לעיצוב הבית, ראיתם והתרשמתם ואולי לקחתם מעצב, התייעצתם עם קבלנים כדאי מאוד להגיע לפני השיפוץ להחלטה סופית, מה בדיוק משפצים? בשלב הזה ניתן לקבל כבר הצעות מחיר מסדורות ואת סך ההשלכות של השיפוץ.

 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

איך אנחנו רואים את שיפוץ הבית או הדירה שלכם?

ביצוע  עבודות חשמל ואינסטלציה רק ע”י בעלי מקצוע מוסמכים ומקצועיים ובעלי ניסיון, למנוע פירוק קירות ורצפות עקב נזילות ותקלות חשמל לאחר סיום השיפוץ.

מה לחפש בהצעת מחיר ואיך משווים?

המשפט הנדוש נכון, חשוב להשוות בין תפוחים לתפוחים אם לא ברור לברר ושהכול יהיה רשום.
להיזהר מהצעות מחיר זולות שנובעות מחוסר ניסיון במקרה ה”טוב” או שיטה לקבל את העבודה ולהעמיס עלויות בהמשך.. חפשו הצעות מחיר הוגנות שהתמורה בגינם ברורה.

מה לצפות מהצעת מחיר שלנו?

לקוחות נוטים לחשוב שעקב השירות ברמה מאוד גבוהה שאנחנו נותנים. הצעת מחיר של שיינר חנוך תהייה גבוה מאוד. אבל לא כך הדבר. יש לנו יכולת לתת הצעות מחיר הוגנות בזכות היקפי העבודה שלנו עם ספקים וקבלני משנה. אך בעיקר בזכות המקצועיות שלנו. שקבלן יודע לעמוד בלוח זמנים זה יתרון מובהק לא רק ללקוח אלה גם לקבלן כאשר הוא מתמכר את השיפוץ.

המלצות, לקוחות מספרים..

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: