התקנת פרקטים

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קביעה עיצובית מסורתית קובעת כי חיפוי הרצפה באמצעות פרקט תעניק לבית מראה חמים וכפרי, בעוד שהעיצוב החדשני והיוקרתי מציע שימוש בשיש, קרמיקה ואבנים מסוגים שונים. זאת לצד החשיבה הנהוגה כי פרקט הוא חומר בלתי עמיד המצריך תחזוקה גבוהה, הביאו רבים לוותר על החלום על בית מעוצב בריצוף עץ,ללא סיבה מהותית. העץ הוא אמנם בין חומרי הגלם הקדומים ביותר, אולם באמצעות טכנולוגיות מתקדמות והבנת החומר ניתן להגיע באמצעותו לעיצובים רבים וסגנונות שונים. רצפת עץ יכולה להיות מבהיקה ויוקרתית, ומעבר לנראות החדשנית לספק גם מגע נעים וסינרגיה נינוחה לבית כולו.

 

אמנם לא מומלץ לנקות את רצפת העץ בלחץ מים גבוה באמצעות צינור, אולם באמצעות חומרי ניקוי פשוטים אותם ניתן לרכוש בכל סופרמרקט מקומי, ניתן לשמור על ניקיון הבית ללא תחזוקה מורכבת, מה שמוסיף לפופולאריות של ריצוף באמצעות פרקטים.קיימים כיום מגוון סוגי פרקטים וציפויים עמידים באמצעותם ניתן לעשות שימוש בפרקטים העמידים בפני מים. בעיר ירושלים הקרה,המאופיינת בסגנונות עיצוב המייחדים אותה, רבים בוחרים בפרקט השומר על חום הבית היטב ומסייע בהתמודדות עם הטמפרטורות הקרות, ואף ניתן לשלבו עם חימום תת רצפתי הנהוג בעיר.

בכל הנוגע לבטיחות מפני אש אין להקל ראש בשילוב אלמנטים מעץ בבית, בין אם מדובר בפרקטים או באלמנטים אחרים. חשוב לבחור ביסודות המכילים חומרים מעכבי בעירה וכן לא להתפשר על פחות משכבת בידוד אטומה ועמידה שתמנע התלקחות בקלות יתרה.

 

בשל מגוון סוגי הפרקטים, הן ברמת הצבעים והעיצוב והן ברמת צפיפות החומר, תכונותיו ומאפייניו, גם טווח המחירים הוא רחב מאוד ועשוי לנוע בין עשרות בודדות של שקלים למטר מרובע ועד למאות שקלים. בבחירה בפרקט לריצוף וחיפוי הבית יש להביא בחשבון כי מדובר בחומר תשתית עליו יונחו רהיטים כבדים ויהלכו בני הבית לאורך שנים, ואין מדובר בפריט ריהוט מתחלף, ועל כן לא מומלץ לבחור על פי המחיר בלבד. חומרי גלם איכותיים ומתקינים מקצועיים ומנוסים הם שיביאו לעבודה מרשימה שתעמוד על תילה לאורך שנים ארוכות.

אנו בשיינר בינוי וניהול פרויקטים מתגאים בצוות עובדים מיומנים ומנוסים בתחומם, המהווים את אנשי המקצוע מן השורה הראשונה בתחומם. כבר בשלב הייעוץ ותכנון הליך השיפוץ בביתכם, ילווה את התהליך אדריכל מוסמך שיעניק מידיעותיו הן בתחום העיצוב והן בתחום הפרקטיקה. בטיחות היא ערך עליו לא נתפשר בעבודתנו, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, ובאמצעות עבודה מקצועית המתבצעת מיסודה, באמצעות מיטב חומרי הגלם ותהליכי גימור מושלמים, נביא את עבודת השיפוץ לתוצאה הרצויה.אנו מאמינים בהגינות ואנושיות, וחנוך שיינר, המייסד והבעלים של החברה, מתנהל באופן אישי אל מול כל לקוח ולקוח, בעבודות קטנות כגדולות. חיפויים ופרקטים הם אומנות אחת מבין רבות אותן אנו מספקים, במקצועיות ללא פשרות, לתושבי ירושלים וסביבתה, לאורך שנים רבות.

 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

עיצוב גינה

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!