שיפוץ מטבחים

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לפני שמתחילים בשיפוץ המטבח

כבר בשלב תכנון הבית עולה השאלה כיצד יראה המטבח, האם לשלב בתוכו את פינת האכילה? להפריד אותו מהחלל המרכזי? או לבחון בשיטת החלל הפתוח המקובלת?. האמירה העיצובית העכשווית מתייחסת בעיקר למטבחים המחוברים לחדר האוכל וחדר האירוח בחלל מרכזי גדול אחד, ומשום כך יש להעניק חשיבות יתרה לעיצוב ושיפוץ המטבח. שיפוץ המטבח הוא החלק המאתגר ביותר בשיפוץ הבית. חשיבותו של המטבח בבית היא רבה ומעצבת משפחה לצד עיצוב הבית כולו.

שיפוץ מטבחים בירושלים והסביבה מצריך ניצול מקסימלי של מקום ומציאת פתרונות אחסון מיטביים ונוחים, לצד הותרת מרחב תנועה ועבודה בחלל ועל שטחי העבודה. על המטבח להיות פונקציונאלי ונכון לא פחות מהיותו מרשים ויפה, ומותאם לצרכי בני הבית והמשפחה העתידה לעשות בו שימוש. תכנון המטבח בצורה מותאמת חשוב לנוחיות השימוש בו בהמשך, החל מתכנון גובה הארונות בהתאם למשתמשים וכלה בפרזול איכותי ומותאם שיגן על אצבעות הילדים מפני טריקות ומכות מיותרות (וגם על עור התוף של שאר בני הבית).

תכנון נכון של המטבח גם יביא בחשבון את הרגלי הבישול והאפייה שצפויים להיות נהוגים בו, מתוך ההבנה כי בעבור חלק מהאנשים המטבח אינו רק מענה שימושי להאכלת בני המשפחה אלא מרחב של התפתחות, תחביב ואף מקצוע. רכישת מוצרי החשמל והאביזרים למטבח חשובה לא פחות מעיצובו ומבניית הארונות,וחייבות לבוא בתקשורת זו עם זו. אל תזרמו מבלי מישים עם מידות הסטנדרט הנהוגות, ואשר נגרים ומתקינים רבים מקובעים בגינם, אלא בצעו תכנון וחשיבה מעמיקה טרם תחילת העבודה על סוג וגודל הכיריים הרצויים, האם נדרש לכם שימוש בקולט אדים,האם תרצו תנור בנוי או תנור משולב, היכן יעמוד המיקרוגל, מהו המקום המתאים למכונת המים, מכונת האספרסו והאם המיקסר שלכם מעוצב דיו לעמוד על השיש לראווה או שתעדיפו להחביאו בארון.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

שיפוץ מטבח עם שיינר שיפוצים

כיום, באמצעות עבודה עם מעצבי פנים ואדריכלים, ניתן לזכות בהדמיה מושלמת לתכנון המטבח המיועד עוד בטרם תחילת העבודה, ובעזרת התוכנות המתקדמות לשחק עם הצבע, האור, הגדלים ואלמנטים עיצוביים אחרים עד שתזכו לקבל את התמונה שתשבה את לבכם. חשוב לזכור כי מעבר לתכנון ולחזות המטבח אינו מוצר מדף המתחלף מדי מספר שנים, עלותו והמאמץ המלווה בשיפוץ המטבח נועדו להצדיק את הדרישה למטבח שיעמוד על תילו לשנים ארוכות. אל תהססו לשאול את הנגר המבצע לחומרים בהם הוא משתמש, עמידותם בתנאי חום ולחות המאפיינים את עבודות המטבח וכמובן את שאלת האחריות. בין אם מדובר בדלת שנפלה מצרה או פורמייקה חיצונית שהתקלפה- הדבר מעיד על עבודה לא איכותית המחייבת את הקבלן המבצע ללקיחת אחריות.

שיינר בינוי וניהול פרויקטים עובדים עם מיטב הנגרים ומעצבי המטבחים בירושלים, ומעניקים שילוב מושלם בין איכות המטבח, עיצוב חדשני ומרשים לשירות מעולה במחירים הוגנים. כל עבודות שיפוץ והחלפת המטבח (ועבודות אחרות) מתבצעות בתכנון וליווי של אדריכל ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.