קבלן מפתח

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בשנים האחרונות עבודות הגבס קיבלו מקום מכובד בלא מעט בתים פרטיים ובתי עסק. נדמה שרבים הבינו את מכלול היתרונות הטמונים בעבודות הללו, כך ששיפוצים באמצעות גבס, ובייחוד בירושלים, הפכו לטרנד נפוץ שצובר תאוצה משנה לשנה.

עבודות גבס מתאימות לכל סוגי החללים. בבתים פרטיים ובמתחמי עסקים למשל, ניתן לבנות קירות ומחיצות באמצעות גבס, שכן, קיימים סוגי לוחות גבס שונים המיועדים לשימושים שונים. נוסף לכך, בסלון הביתי ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים, כדוגמת נישה לטלוויזיה, כוורות אחסון ועוד. מלבד זאת, ניתן לשלב את עבודות הגבס בחדר השינה ואפילו במטבח.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תמונות מפרויקטים

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

יתרונות

 • עלות נמוכה
 • חומר קל לעבודה 
 • זמן עבודה מהיר
 • בנייה ועיצובי גבס נחשבים לפונקציונליים במיוחד, לא רק שהם עשויים לחסוך רכישת ריהוט חדש (בניית נישה לטלוויזיה, מדפי גבס וכו’), אלא גם תורמים לעיצוב ונראות הבית, דוגמה בולטת היא הנמכת תקרה או יצירת קרניז בכדי להסתיר תשתיות או להסוות את מזגן. בירושלים למשל, המאופיינת בקור הייחודי לה, רבים מבקשים לבצע עבודות גבס למזגן מיני מרכזי, כך ניתן לחמם את הבית באופן המיטבי. אגב, למקרה שחששתם, ניתן לבודד קירות גבס באמצעות צמר סלעים ולשמור על טמפרטורה אידיאלית.

חסרונות

 • יכולת נשיאת משקל ייחסית נמוכה –  (למשל אם מדובר בנישה לטלוויזיה, ניתן לחזק את האלמנט באמצעות שלד פלדה שיונח מתחת לגבס).
 • לוחות גבס אינם עמידים למים באופן אבסולוטי, אך חשוב לציין שכיום קיימים סוגי גבס שונים, ביניהם הגבס הירוק, שמתאים לחללים רטובים ולחים. 
 • בידוד רעשים  – גם במקרה זה יש פתרון, שהרי ניתן לבודד את לוחות הגבס באמצעות חומר בידוד או לחלופין, להכפיל את הקיר וליצור בידוד טוב יותר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

ביצוע עבודות גבס אינו דבר של מה בכך, בטרם תחילת העבודה יש לתכנן את התהליך ולוודא שהאלמנט עומד בתקנים כמו גם יהיה עמיד ויציב לאורך זמן. איש מקצוע איכותי יתכנן בקפידה את העבודה, תוך שהוא ממלא את בקשת הלקוח על הצד הטוב ביותר. חלק מתכנון התהליך יכלול כמובן את לוח הגבס האידיאלי ביותר לעבודה (וורוד, ירוק וכו’) כמו גם את יתר חומרי הגלם הנחוצים (איכות, בעלי תו תקן וכו’). אין ספק שאתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון על מנת שיסייע לכם לשפץ את החלל באופן איכותי ובטיחותי, תוך בניית אלמנטים עמידים ויציבים.

למה לבחור בשיינר לעבודות גבס?

לחברת שיינר יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום, ומלבד זאת, אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום הבינוי והשיפוץ. אנו מקפידים על תהליכי עבודה מסודרים, ועל כן, כל פרויקט מתחיל בפגישה אישית במטרה להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן, תוך מתן תשומת לב לכל צרכי הלקוחות, הבקשות והרצונות, ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים.

אילו עבודות גבס אנחנו מבצעים?

 בין מכלול עבודות השיפוצים, אנו מבצעים כמה וכמה עבודות גבס:

 • עבודות גבס בסלון הכוללות קרניז מעוצב מגבס, נישות ייעודיות, עבודות גבס לטלוויזיה, מחיצות ועוד.
 • עבודות גבס בתקרה, לרבות תקרה צפה שמלבד היותה דקורטיבית וייחודית, מהווה אלמנט פונקציונלי במיוחד. כמו כן, אנו מבצעים עבודות גבס להנמכת תקרה.
 • עבודות גבס במטבח.
 • עבודות גבס למזגנים, לרבות עבודות גבס למזגן מיני מרכזי.
 • עבודות גבס בחדר שינה.
 • עיצוב בגבס הכולל שלל סגנונות בהתאם לבקשת הלקוח.
לסיכום, עבודות גבס יעניקו לכם לא מעט יתרונות ויאפשרו לכם לבנות ולשפץ את החלל הרצוי על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם להפוך את דירתכם לבית שעליו תמיד חלמתם ואת העסק לחלל עבודה פונקציונלי, יעיל ומעוצב.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

קבלן מפתח

רוצים לעשות שיפוץ? לבנות מחדש?  מעולה! אם רוצים להיות בטוחים שנשארים בגבולות התקציב, שעומדים לצאת מרוצים ושקיימת דמות מקצועית מרכזית שניתן לפנות אליה בכל שאלה ובקשה, אתם בהחלט זקוקים לקבלן שיפוצים!

מה זה קבלן מפתח?

עומדים לפני שיפוץ מאסיבי או סוף סוף זוכים לבנות את הבית שתמיד רציתם? נראה שגם אתם רכשתם שטח, בחרתם אדריכל וחישבתם עלויות, כך שעכשיו רק נותר למצוא מי ייפקח על הפרויקט, ופה רבים מתלבטים האם עדיף לאתר כמה קבלני משנה, או לחלופין לאתר פעם אחת קבלן מפתח ולהשאיר לו את כל העבודה. מעדיפים את האופציה השנייה? בואו נבין מדוע זו התשובה הנכונה:

רבים מהאנשים שעומדים מול פרויקט בנייה מבינים שקיימות מגון נישות שמצריכות התמחות נקודתית, ועל כן טורחים לאתר בכל פעם מחדש את הקבלן המתאים: קבלן אינסטלציה, חשמל, מיזוג וכדומה. פעולה זו לא רק מצריכה התעסקות רבה ופיקוח סביב השעון, אלא היא גם מגדילה את הסיכוי שמבצעים בחירה שגויה. רוצים להימנע מכך? תבחרו פעם אחת קבלן מפתח מקצועי!

קבלן מפתח הוא “קבלן על”. הוא לא רק אחראי על קבלני המשנה והוא לא רק אחראי על טיב העבודה, אלא הוא גם אחראי לתאם בין אנשי המקצוע ולהעביר ללקוח את כל האינפורמציה, כך שסך ההתנהלות הרבה יותר מקצועית ונוחה. מכאן שאם אתם עומדים לבצע שיפוץ מאסיבי או לבנות מבנה מאפס, רצוי לאתר קבלן מפתח איכותי ואף בהקדם האפשרי. מדוע? פנייה לקבלן מפתח בשלבים המוקדמים מסייעת להכין את המגרש לבנייה, לתכנן כראוי תקציבים, לזהות ולפתור בעיות בזמן ולדייק את תוכנית הבנייה מול האדריכל והמהנדס.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

למה לבחור בקבלן מפתח?

קבלן מפתח מרכז את נותני השירות המשלימים, מחזיק בראייה רחבה, אחראי על איכות התוצאה והוא איש הקשר היחיד מול הלקוח. שנרחיב?

 1. קבלן מפתח מרכז את נותני השירות המשלימים, מחזיק בראייה רחבה, אחראי על איכות התוצאה והוא איש הקשר היחיד מול הלקוח. שנרחיב?
 2. קבלן מפתח בוחר באופן אישי את קבלני המשנה הנחוצים (קבלן מיזוג, גבס, אינסטלציה, חשמל וכדומה), והוא האחראי על עבודתם ועל התיאום ביניהם – עובדה שמאפשרת עמידה בזמנים. תוהים מדוע רצוי שקבלן המפתח יבחר את קבלני המשנה? ובכן המוניטין שלו תלוי באיכות השירות שהם מעניקים. נוסף על כך, קבלן מפתח נוהג לעבוד מול קבלני משנה קבועים ואת חלקם הוא גם מעסיק, כך שהוא מכיר את איכות העבודה ונוצר אינטרס דו צדדי לספק עבודה ברמה גבוהה.
 3. קבלן מפתח נכנס לתמונה עוד בשלבי ההכנות, ועל כן הוא מאפשר ללקוח להיות רגוע כבר מההתחלה, ואם ישנן בעיות בתכניות, הוא יעלה עליהן בהקדם, כל עוד הפתרון פשוט ונוח ליישום.
 4. קבלן מפתח מנהל את התהליך ומפקח על סך שלבי הבנייה – מההתחלה ועד שלב מסירת המפתח.
 5. קבלן מפתח לוקח אחריות מלאה על קבלני המשנה, כך שאם צצה בעיה, ישנה כתובת אחת.
 6. לאורך כל הפרויקט קבלן המפתח נמצא בקשר ישיר מול הלקוח. הוא הכתובת עבור מענה על שאלות, התייעצויות מקצועיות, עדכונים שוטפים ומעקב אחר קצב ההתקדמות.
 7. בין היתר קבלן מפתח יועץ בכול הנוגע לבחירת מוצרים משלימים, כולל מוצרי נגרות, כלים סניטריים ועוד.

 

 

למה לבחור בחנוך שיינר?

 1. חנוך שיינר הוא קבלן מפתח מומלץ בזכות תיק העבודות העשיר שעומד לזכותו. תיק העבודות כולל פרויקטים של אינספור לקוחות פרטיים ועסקים מצליחים.
 2. לוקח אחריות מלאה מתחילת הפרויקט ועד לסיומו, כולל בתקופת הבדק.
 3. מבצע את הפרויקט מא’ ועד ת’ ומעורב בכל שלב.
 4. סך קבלני המשנה שעשויים להזדקק להם מועסקים בחברת “שיינר חנוך בינוי וניהול פרויקטים” .
 5. מאפשר רציפות חשובה בעבודה – מנהל ומתזמן באופן מקצועי ומושכל את כל בעלי המקצוע.
 6. שקיפות וזמינות אלו שני ערכים מאוד חשובים עבור שיינר. הוא תמיד זמין ומעדכן את הלקוח באופן שוטף.
 7. שיינר חנוך מחזיק ב15 שנות ניסיון בתחום השיפוץ והבינוי. הוא קבלן מפתח מוסמך שליווה לאורך השנים אינספור לקוחות מרוצים (לקוחות פרטיים ועסקים). הוא מחזיק במוניטין מעולה, בצוות מקצועי ובעל קשרים חשובים עם קבלני משנה וספקים. נוסף על כך, שיינר תמיד קשוב ללקוח, מעניק מענה מלא, עומד בלוחות הזמנים ומקפיד על הגינות ושקיפות מלאה.

  למידע נוסף והתייעצות מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: