קבלן מפתח

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מה זה קבלן מפתח?

עומדים לפני שיפוץ מאסיבי או סוף סוף זוכים לבנות את הבית שתמיד רציתם? נראה שגם אתם רכשתם שטח, בחרתם אדריכל וחישבתם עלויות, כך שעכשיו רק נותר למצוא מי ייפקח על הפרויקט, ופה רבים מתלבטים האם עדיף לאתר כמה קבלני משנה, או לחלופין לאתר פעם אחת קבלן מפתח ולהשאיר לו את כל העבודה. מעדיפים את האופציה השנייה? בואו נבין מדוע זו התשובה הנכונה:

רבים מהאנשים שעומדים מול פרויקט בנייה מבינים שקיימות מגון נישות שמצריכות התמחות נקודתית, ועל כן טורחים לאתר בכל פעם מחדש את הקבלן המתאים: קבלן אינסטלציה, חשמל, מיזוג וכדומה. פעולה זו לא רק מצריכה התעסקות רבה ופיקוח סביב השעון, אלא היא גם מגדילה את הסיכוי שמבצעים בחירה שגויה. רוצים להימנע מכך? תבחרו פעם אחת קבלן מפתח מקצועי!

קבלן מפתח הוא “קבלן על”. הוא לא רק אחראי על קבלני המשנה והוא לא רק אחראי על טיב העבודה, אלא הוא גם אחראי לתאם בין אנשי המקצוע ולהעביר ללקוח את כל האינפורמציה, כך שסך ההתנהלות הרבה יותר מקצועית ונוחה. מכאן שאם אתם עומדים לבצע שיפוץ מאסיבי או לבנות מבנה מאפס, רצוי לאתר קבלן מפתח איכותי ואף בהקדם האפשרי. מדוע? פנייה לקבלן מפתח בשלבים המוקדמים מסייעת להכין את המגרש לבנייה, לתכנן כראוי תקציבים, לזהות ולפתור בעיות בזמן ולדייק את תוכנית הבנייה מול האדריכל והמהנדס.

למה לבחור בקבלן מפתח?

קבלן מפתח מרכז את נותני השירות המשלימים, מחזיק בראייה רחבה, אחראי על איכות התוצאה והוא איש הקשר היחיד מול הלקוח. שנרחיב?

 1. קבלן מפתח מרכז את נותני השירות המשלימים, מחזיק בראייה רחבה, אחראי על איכות התוצאה והוא איש הקשר היחיד מול הלקוח. שנרחיב?
 2. קבלן מפתח בוחר באופן אישי את קבלני המשנה הנחוצים (קבלן מיזוג, גבס, אינסטלציה, חשמל וכדומה), והוא האחראי על עבודתם ועל התיאום ביניהם – עובדה שמאפשרת עמידה בזמנים. תוהים מדוע רצוי שקבלן המפתח יבחר את קבלני המשנה? ובכן המוניטין שלו תלוי באיכות השירות שהם מעניקים. נוסף על כך, קבלן מפתח נוהג לעבוד מול קבלני משנה קבועים ואת חלקם הוא גם מעסיק, כך שהוא מכיר את איכות העבודה ונוצר אינטרס דו צדדי לספק עבודה ברמה גבוהה.
 3. קבלן מפתח נכנס לתמונה עוד בשלבי ההכנות, ועל כן הוא מאפשר ללקוח להיות רגוע כבר מההתחלה, ואם ישנן בעיות בתכניות, הוא יעלה עליהן בהקדם, כל עוד הפתרון פשוט ונוח ליישום.
 4. קבלן מפתח מנהל את התהליך ומפקח על סך שלבי הבנייה – מההתחלה ועד שלב מסירת המפתח.
 5. קבלן מפתח לוקח אחריות מלאה על קבלני המשנה, כך שאם צצה בעיה, ישנה כתובת אחת.
 6. לאורך כל הפרויקט קבלן המפתח נמצא בקשר ישיר מול הלקוח. הוא הכתובת עבור מענה על שאלות, התייעצויות מקצועיות, עדכונים שוטפים ומעקב אחר קצב ההתקדמות.
 7. בין היתר קבלן מפתח יועץ בכול הנוגע לבחירת מוצרים משלימים, כולל מוצרי נגרות, כלים סניטריים ועוד.

 

 

למה לבחור בחנוך שיינר?

 1. חנוך שיינר הוא קבלן מפתח מומלץ בזכות תיק העבודות העשיר שעומד לזכותו. תיק העבודות כולל פרויקטים של אינספור לקוחות פרטיים ועסקים מצליחים.
 2. לוקח אחריות מלאה מתחילת הפרויקט ועד לסיומו, כולל בתקופת הבדק.
 3. מבצע את הפרויקט מא’ ועד ת’ ומעורב בכל שלב.
 4. סך קבלני המשנה שעשויים להזדקק להם מועסקים בחברת “שיינר חנוך בינוי וניהול פרויקטים” .
 5. מאפשר רציפות חשובה בעבודה – מנהל ומתזמן באופן מקצועי ומושכל את כל בעלי המקצוע.
 6. שקיפות וזמינות אלו שני ערכים מאוד חשובים עבור שיינר. הוא תמיד זמין ומעדכן את הלקוח באופן שוטף.
 7. שיינר חנוך מחזיק ב15 שנות ניסיון בתחום השיפוץ והבינוי. הוא קבלן מפתח מוסמך שליווה לאורך השנים אינספור לקוחות מרוצים (לקוחות פרטיים ועסקים). הוא מחזיק במוניטין מעולה, בצוות מקצועי ובעל קשרים חשובים עם קבלני משנה וספקים. נוסף על כך, שיינר תמיד קשוב ללקוח, מעניק מענה מלא, עומד בלוחות הזמנים ומקפיד על הגינות ושקיפות מלאה.

  למידע נוסף והתייעצות מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: