קבלן גמר

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בשנים האחרונות עבודות הגבס קיבלו מקום מכובד בלא מעט בתים פרטיים ובתי עסק. נדמה שרבים הבינו את מכלול היתרונות הטמונים בעבודות הללו, כך ששיפוצים באמצעות גבס, ובייחוד בירושלים, הפכו לטרנד נפוץ שצובר תאוצה משנה לשנה.

עבודות גבס מתאימות לכל סוגי החללים. בבתים פרטיים ובמתחמי עסקים למשל, ניתן לבנות קירות ומחיצות באמצעות גבס, שכן, קיימים סוגי לוחות גבס שונים המיועדים לשימושים שונים. נוסף לכך, בסלון הביתי ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים, כדוגמת נישה לטלוויזיה, כוורות אחסון ועוד. מלבד זאת, ניתן לשלב את עבודות הגבס בחדר השינה ואפילו במטבח.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

תמונות מפרויקטים

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

יתרונות

 • עלות נמוכה
 • חומר קל לעבודה 
 • זמן עבודה מהיר
 • בנייה ועיצובי גבס נחשבים לפונקציונליים במיוחד, לא רק שהם עשויים לחסוך רכישת ריהוט חדש (בניית נישה לטלוויזיה, מדפי גבס וכו’), אלא גם תורמים לעיצוב ונראות הבית, דוגמה בולטת היא הנמכת תקרה או יצירת קרניז בכדי להסתיר תשתיות או להסוות את מזגן. בירושלים למשל, המאופיינת בקור הייחודי לה, רבים מבקשים לבצע עבודות גבס למזגן מיני מרכזי, כך ניתן לחמם את הבית באופן המיטבי. אגב, למקרה שחששתם, ניתן לבודד קירות גבס באמצעות צמר סלעים ולשמור על טמפרטורה אידיאלית.

חסרונות

 • יכולת נשיאת משקל ייחסית נמוכה –  (למשל אם מדובר בנישה לטלוויזיה, ניתן לחזק את האלמנט באמצעות שלד פלדה שיונח מתחת לגבס).
 • לוחות גבס אינם עמידים למים באופן אבסולוטי, אך חשוב לציין שכיום קיימים סוגי גבס שונים, ביניהם הגבס הירוק, שמתאים לחללים רטובים ולחים. 
 • בידוד רעשים  – גם במקרה זה יש פתרון, שהרי ניתן לבודד את לוחות הגבס באמצעות חומר בידוד או לחלופין, להכפיל את הקיר וליצור בידוד טוב יותר.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

ייתרונות וחסרונות בעבודות גבס

ביצוע עבודות גבס אינו דבר של מה בכך, בטרם תחילת העבודה יש לתכנן את התהליך ולוודא שהאלמנט עומד בתקנים כמו גם יהיה עמיד ויציב לאורך זמן. איש מקצוע איכותי יתכנן בקפידה את העבודה, תוך שהוא ממלא את בקשת הלקוח על הצד הטוב ביותר. חלק מתכנון התהליך יכלול כמובן את לוח הגבס האידיאלי ביותר לעבודה (וורוד, ירוק וכו’) כמו גם את יתר חומרי הגלם הנחוצים (איכות, בעלי תו תקן וכו’). אין ספק שאתם זקוקים לבעל מקצוע אמין, מקצועי ובעל ניסיון על מנת שיסייע לכם לשפץ את החלל באופן איכותי ובטיחותי, תוך בניית אלמנטים עמידים ויציבים.

למה לבחור בשיינר לעבודות גבס?

לחברת שיינר יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום, ומלבד זאת, אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום הבינוי והשיפוץ. אנו מקפידים על תהליכי עבודה מסודרים, ועל כן, כל פרויקט מתחיל בפגישה אישית במטרה להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר שניתן, תוך מתן תשומת לב לכל צרכי הלקוחות, הבקשות והרצונות, ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים.

אילו עבודות גבס אנחנו מבצעים?

 בין מכלול עבודות השיפוצים, אנו מבצעים כמה וכמה עבודות גבס:

 • עבודות גבס בסלון הכוללות קרניז מעוצב מגבס, נישות ייעודיות, עבודות גבס לטלוויזיה, מחיצות ועוד.
 • עבודות גבס בתקרה, לרבות תקרה צפה שמלבד היותה דקורטיבית וייחודית, מהווה אלמנט פונקציונלי במיוחד. כמו כן, אנו מבצעים עבודות גבס להנמכת תקרה.
 • עבודות גבס במטבח.
 • עבודות גבס למזגנים, לרבות עבודות גבס למזגן מיני מרכזי.
 • עבודות גבס בחדר שינה.
 • עיצוב בגבס הכולל שלל סגנונות בהתאם לבקשת הלקוח.
לסיכום, עבודות גבס יעניקו לכם לא מעט יתרונות ויאפשרו לכם לבנות ולשפץ את החלל הרצוי על הצד הטוב ביותר. נשמח לסייע לכם להפוך את דירתכם לבית שעליו תמיד חלמתם ואת העסק לחלל עבודה פונקציונלי, יעיל ומעוצב.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

קבלן גמר

רוצים לעשות שיפוץ? לבנות מחדש?  מעולה! אם רוצים להיות בטוחים שנשארים בגבולות התקציב, שעומדים לצאת מרוצים ושקיימת דמות מקצועית מרכזית שניתן לפנות אליה בכל שאלה ובקשה, אתם בהחלט זקוקים לקבלן שיפוצים!

מה זה קבלן גמר?

קבלן גמר הוא איש המקצוע שאחראי על סך עבודות הגמר שנוגעות לתהליך הבנייה, כך שבתומן ניתן להזמין שירותי הובלה ולהתחיל להתמקם. בין היתר עבודות גמר כוללות עבודת טיח, צביעה, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, איטום ובידוד, כאשר הקבלן אינו העובד בפועל, אלא הדמות המקצועית שמאגדת ומתאמת בין סך נותני השירות, וכמובן מפקחת על טיב העבודה.

חשיבות קבלן גמר בשלבי בנייה

ידוע ששלבי הבנייה הראשונים נחשבים מאוד מהירים, אך בכול הנוגע לעבודות גמר, פה הקצב נוטה להיתקע, עובדה שבין היתר מעכבת את המעבר. אי לכך מאוד חשוב לוודא שישנו קבלן גמר מקצועי שמוודא שכל העבודות מבוצעות על הצד הטוב ביותר ועומדות בלוח הזמנים. כמו כן, בזכות העובדה שקבלן גמר אחראי על עבודות כה רגישות (קרי עבודות חשמל, מים, טיוח, צביעה ואף הכנה לקראת התקנת מוצרי חשמל), ניתן להיות רגועים שלאחר המעבר לא יצוצו ליקויים שיצריכו הוצאות כפולות (עבור תיקון העבודה הראשונית). עוד נחדד שעבור כל נישה ישנו עובד ייעודי, למשל רצף, חשמלאי, טייח וכדומה, וכאשר הם יודעים שיש מעליהם קבלן גמר, הם יעניקו שירות הרבה יותר איכותי, גם כי מבינים שאיש מקצוע מנוסה בוחן את התוצאה וגם כי מקווים שהוא ייעזר בהם בשנית.

מה ההבדל בין קבלן גמר אחראי לקבלן גמר מבצע?

בעת תהליך הבנייה עתידיים להיתקל בשני קבלני גמר: קבלן גמר מבצע וקבלן גמר בפועל. מהו ההבדל? הראשון מתמחה בביצוע עבודות הגמר בפועל ואילו השני אחראי על הניהול המקיף בתחום עבודות הגמר. מה עדיף? לשלב עד כמה שניתן בין שתי האופציות.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

טיפים לבחירת קבלן גמר מקצועי:

 • וודאו שמדובר בקבלן מורשה בעל תעודות, כולל תעודת מנהל עבודה מוסמך. נוסף על כך, יש לוודא שהרישיון בתוקף ומתייחס לסוג העבודה הרצויה, ושהקבלן עבר קורס בתחום הבטיחות.
 • בקשו לראות תיק עבודות – קבלן גמר איכותי לא יהסס להפנות למספר לקוחות מרוצים.
 • חפשו לפחות שתי המלצות שמתייחסות לתחומים שבהם מתעניינים. בעת הבדיקה תשאלו לגבי עמידה ביעדים, תשומת הלב לפינישים, איכות אנשי המקצוע שהקבלן מביא ואופי ההתנהלות הכספית מולו.
 • הקבלן צריך להחזיק בפוליסת ביטוח שמגנה על האנשים והעובדים שעוברים במקום.
 • הקבלן צריך לקחת אחריות על סך עבודת הגמר.
 • חשוב לברר מהי התדירות שבה הקבלן מבקר בפרויקט.

למה לבחור בקבלן גמר שיינר?

כל לקוח מחפש תוצאה כמה שיותר איכותית בתוך זמן כמה שיותר קצר, וכל לקוח מבקש שתהליך השיפוץ יתבצע באופן נעים ומקצועי, ועל כן לקוחותיו של שיינר תמיד יוצאים מרוצים. לא רק שמדובר בקבלן גמר בעל ניסיון עשיר, אלא גם העבודה לצידו מבהירה שאין מקום לפשרות, המחירים מאוד נוחים ומורגש המאמץ להתחשב בלוחות הזמנים של הלקוח. מה עוד? בעת פנייה אל קבלן הגמר שיינר זוכים ליהנות משלל בעלי מקצוע (קרי מומחה בעבודות חשמל, במיזוג ובאינסטלציה) תחת קורת גג אחת, כך שאין צורך לחלק את עבודת הפיקוח בין מספר קבלנים.

אם גם אתם מחפשים קבלן גמר שישאיר אתכם עם עבודה מעולה לצד שביעות רצון מלאה, אתם מוזמנים ליהנות ממחיר מנצח לצד שירות אדיב וניסיון עשיר. פנו אלינו עוד היום!

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: