קבלן גמר

רוצים לעשות שיפוץ? לבנות מחדש?  מעולה! אם רוצים להיות בטוחים שנשארים בגבולות התקציב, שעומדים לצאת מרוצים ושקיימת דמות מקצועית מרכזית שניתן לפנות אליה בכל שאלה ובקשה, אתם בהחלט זקוקים לקבלן שיפוצים!

מה זה קבלן גמר?

קבלן גמר הוא איש המקצוע שאחראי על סך עבודות הגמר שנוגעות לתהליך הבנייה, כך שבתומן ניתן להזמין שירותי הובלה ולהתחיל להתמקם. בין היתר עבודות גמר כוללות עבודת טיח, צביעה, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, איטום ובידוד, כאשר הקבלן אינו העובד בפועל, אלא הדמות המקצועית שמאגדת ומתאמת בין סך נותני השירות, וכמובן מפקחת על טיב העבודה.

חשיבות קבלן גמר בשלבי בנייה

ידוע ששלבי הבנייה הראשונים נחשבים מאוד מהירים, אך בכול הנוגע לעבודות גמר, פה הקצב נוטה להיתקע, עובדה שבין היתר מעכבת את המעבר. אי לכך מאוד חשוב לוודא שישנו קבלן גמר מקצועי שמוודא שכל העבודות מבוצעות על הצד הטוב ביותר ועומדות בלוח הזמנים. כמו כן, בזכות העובדה שקבלן גמר אחראי על עבודות כה רגישות (קרי עבודות חשמל, מים, טיוח, צביעה ואף הכנה לקראת התקנת מוצרי חשמל), ניתן להיות רגועים שלאחר המעבר לא יצוצו ליקויים שיצריכו הוצאות כפולות (עבור תיקון העבודה הראשונית). עוד נחדד שעבור כל נישה ישנו עובד ייעודי, למשל רצף, חשמלאי, טייח וכדומה, וכאשר הם יודעים שיש מעליהם קבלן גמר, הם יעניקו שירות הרבה יותר איכותי, גם כי מבינים שאיש מקצוע מנוסה בוחן את התוצאה וגם כי מקווים שהוא ייעזר בהם בשנית.

מה ההבדל בין קבלן גמר אחראי לקבלן גמר מבצע?

בעת תהליך הבנייה עתידיים להיתקל בשני קבלני גמר: קבלן גמר מבצע וקבלן גמר בפועל. מהו ההבדל? הראשון מתמחה בביצוע עבודות הגמר בפועל ואילו השני אחראי על הניהול המקיף בתחום עבודות הגמר. מה עדיף? לשלב עד כמה שניתן בין שתי האופציות.

טיפים לבחירת קבלן גמר מקצועי:

  • וודאו שמדובר בקבלן מורשה בעל תעודות, כולל תעודת מנהל עבודה מוסמך. נוסף על כך, יש לוודא שהרישיון בתוקף ומתייחס לסוג העבודה הרצויה, ושהקבלן עבר קורס בתחום הבטיחות.
  • בקשו לראות תיק עבודות – קבלן גמר איכותי לא יהסס להפנות למספר לקוחות מרוצים.
  • חפשו לפחות שתי המלצות שמתייחסות לתחומים שבהם מתעניינים. בעת הבדיקה תשאלו לגבי עמידה ביעדים, תשומת הלב לפינישים, איכות אנשי המקצוע שהקבלן מביא ואופי ההתנהלות הכספית מולו.
  • הקבלן צריך להחזיק בפוליסת ביטוח שמגנה על האנשים והעובדים שעוברים במקום.
  • הקבלן צריך לקחת אחריות על סך עבודת הגמר.
  • חשוב לברר מהי התדירות שבה הקבלן מבקר בפרויקט.

למה לבחור בקבלן גמר שיינר?

כל לקוח מחפש תוצאה כמה שיותר איכותית בתוך זמן כמה שיותר קצר, וכל לקוח מבקש שתהליך השיפוץ יתבצע באופן נעים ומקצועי, ועל כן לקוחותיו של שיינר תמיד יוצאים מרוצים. לא רק שמדובר בקבלן גמר בעל ניסיון עשיר, אלא גם העבודה לצידו מבהירה שאין מקום לפשרות, המחירים מאוד נוחים ומורגש המאמץ להתחשב בלוחות הזמנים של הלקוח. מה עוד? בעת פנייה אל קבלן הגמר שיינר זוכים ליהנות משלל בעלי מקצוע (קרי מומחה בעבודות חשמל, במיזוג ובאינסטלציה) תחת קורת גג אחת, כך שאין צורך לחלק את עבודת הפיקוח בין מספר קבלנים.

אם גם אתם מחפשים קבלן גמר שישאיר אתכם עם עבודה מעולה לצד שביעות רצון מלאה, אתם מוזמנים ליהנות ממחיר מנצח לצד שירות אדיב וניסיון עשיר. פנו אלינו עוד היום!

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: