עבודות חשמל

רוצים לקבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מה כוללת עבודת החשמל?

עוד שעבודות רבות בתחום שיפוץ הבית מתבצעות לא אחת על ידי שיפוצניקים כלליים במקרה הטוב או חאפרים זמניים במקרה הפחות טוב, בכל הנוגע לתחום עבודות חשמל חשוב להיזהר זהירות יתרה ולבחור אך ורק בבעל מקצוע מוסמך. עבודות חשמל הן מונח כולל לתחום רחב של עבודות הנדרשות לעיתים, החל מתיקון והחלפה של בית מנורה וכלה בהחלפת תשתית החשמל של הבית כולו, הוספת שקעים רגילים ושקעי תלת פאזי המיועדים לתמוך במכשירי חשמל בעלי עומס נוסף ועבודות מורכבות אחרות. עבודות חשמל בירושלים והסביבה מחייבות חיבור בין ידע, ניסיון ואסמכתא מקצועית, שכן רק השילוב בין כל הללו יעניק בטיחות מרבית לצד מענה לצרכים ותכנון הבית.

חשוב לציין כי גם החוק מתייחס לתחום זה מתוך ההבנה כי עבודות חשמל אשר אינן מבצעות במקצועיות ומתוך היכרות עם המערכת החשמלית במבנה כולה מסכנות חיי אדם. “לא יעסוק אדם בביצוע עבודת חשמל, אלא אם יש בידו רישיון מאת המנהל המתיר לו ביצוע עבודה מסוג זה ובהתאם לתנאי הרישיון תיקבע בו.” לשון החוק מתייחסת גם לרשימת ההסמכות הקיימות בתחום החשמל החל מחשמלאי עוזר וכלה בחשמלאי מהנדס (מהנדס חשמל), וכן מפרט את סוגי העבודות המותרות לביצוע על פי סוג ההסמכה.

 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים:

קבלן חשמל בירושלים

בבחירה של קבלן לביצוע עבודות חשמל בירושלים, או עבודות חשמל בכל רחבי הארץ, אל תהססו לשאול מהי ההסמכה הקיימת של בעל המקצוע המציע את שירותיו. היה ונכנסתם לתהליך של שיפוץ הבית או המשרד כדאי ומומלץ לעבוד עם חברת שיפוצים המעסיקה בעצמה חשמלאי (בין אם במישרין ובין אם בהסכם אחר) על מנת להבטיח כי החשמלאי ישתלב בתהליך השיפוץ. שיטת עבודה זו תבטיח הן יעילות בעבודה והן חיסכון בעלויות.

מעבר לעבודות החשמל שחשוב שיבוצעו במקצועיות ובאחריות מלאה חשוב לזכור כי חוטי וכבלי החשמל המספקים חשמל לבית הם חבויים. חלקם הועברו באופן תת קרקעי למבנה וחלקם באמצעות צינורות מובנים בקירות הבית. בביצוע של עבודות החשמל חשוב כי הקבלן יקפיד על גישה עתידית לכל כבל וחוט ולכל נתיך, למקרה של תקלות עתידיות, וכן לאחסון כל החיבורים בקופסאות כנדרש על פי התקן. נוסף על כך, תוודאו כי הקבלן החשמלאי המבצע גם סוגר אחריו את הקירות והפתחים ואחראי לצבע ולטיוח, על מנת שלא תזכו לאור מסנוור שיאיר על אתר הבניה והחורבות שהותיר מאחוריו.

שיינר בינוי וניהול פרויקטים היא חברת שיפוצים ואחזקות הפועלת בירושלים וסביבתה ומעניקה את כל סוגי השיפוצים, התיקונים,עבודות אינסטלציה והחשמל. בשיינר בינוי עובדים עם אנשי מקצוע מוסמכים בלבד, אשר ידועים כשם דבר בתחומם, בעלי ניסיון וידע מקצועי רב. כל עבודה בשיינר בינוי מלווה על ידי אדריכל מקצועי ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומם, כאשר אנו לוקחים אחריות מלאה לסגירה וחזות הבית ו/או המבנה כולל עבודות תיקונים וצבע במטרה להשיב את המצב לקדמותו.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים: